Transfer zdarma

Rezervujte si svůj pokoj napřímo a získejte tyto nadstandardní výhody: Rezervujte si pobyt na 3

read more
+

Residence Agnes**** is located in the heart of charming Old Town, just a few steps from Old Town Square, Charles Bridge and the Jewish Quarter of Josefov containing preserved synagogues that attract tourists from around the world; it is also close to the attractive Palladium shopping centre. Due to its location, the residence is the ideal base for your visit to Prague – whether for a shopping spree, or to visit cultural and historical sites. The historical Residence Agnes building is located in one of the oldest parts of Old Prague which is listed by UNESCO.

more photos

Novinky

Residence Agnes****

Residence Agnes**** prošla začátkem roku 2012 rozsáhlou rekonstrukcí, design hotelových pokojů navázal na koncepci již vytvořenou v tomto prostoru a inspirovanou jeho původem. Z počátku 18. století se dochovaly krásné původní prvky, výběr materiálů, barev a povrchových úprav byl inspirován právě touto dobou. Hotelové pokoje nyní nabízí koupelnu se sprchovým koutem, klimatizaci, kabelovou TV, telefon s přímou volbou, mini-bar, fén a v neposlední řadě Wi-Fi internet zdarma. Pohodlně vybavený pokoj pro handicapované hosty je samozřejmostí.

Pro svůj komfort a vynikající služby se těšíme vysoké přízni klientů, zarezervujte si pobyt v Residenci Agnes**** a přesvědčte se tak o kvalitách poskytovaných služeb, spokojenost našich hostů je pro nás prioritou.