Transfer zdarma

Rezervujte si svůj pokoj napřímo a získejte tyto nadstandardní výhody: Rezervujte si pobyt na 3

read more
+

Residence Agnes**** is located in the heart of charming Old Town, just a few steps from Old Town Square, Charles Bridge and the Jewish Quarter of Josefov containing preserved synagogues that attract tourists from around the world; it is also close to the attractive Palladium shopping centre. Due to its location, the residence is the ideal base for your visit to Prague – whether for a shopping spree, or to visit cultural and historical sites. The historical Residence Agnes building is located in one of the oldest parts of Old Prague which is listed by UNESCO.

more photos

Praha

Hlavní město Praha

Hlavní město Praha je významnou evropskou metropolí, svou výhodnou polohou města v srdci Evropy se stala lákadlem pro návštěvníky z celého světa.

Díky unikátnímu zachovalému historickému jádru města, byla Praha roku 1992 zapsána do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Residence Agenes**** je svou vynikající polohou v samotném centru okouzlujícího Starého Města ideálním výchozím bodem pro zhlédnutí toho nejkrásnějšího, co Praha nabízí. Staroměstské a Václavské náměstí, Karlův most, Josefov, v těsné blízkosti Anežský klášter…to vše a mnoho dalšího je na dosah!

Úchvatná Praha má řadu tváří – dokáže být veselá i zábavná, romantická i nostalgická a ve spojení s komfortním ubytováním, osobním přístupem a péčí profesionálního personálu Vás srdečně zveme k vychutnání té pravé atmosféry do Residence Agnes****.

Praha

Hlavní město Praha