Transfer zdarma

Rezervujte si svůj pokoj napřímo a získejte tyto nadstandardní výhody: Rezervujte si pobyt na 3

read more
+

Residence Agnes**** is located in the heart of charming Old Town, just a few steps from Old Town Square, Charles Bridge and the Jewish Quarter of Josefov containing preserved synagogues that attract tourists from around the world; it is also close to the attractive Palladium shopping centre. Due to its location, the residence is the ideal base for your visit to Prague – whether for a shopping spree, or to visit cultural and historical sites. The historical Residence Agnes building is located in one of the oldest parts of Old Prague which is listed by UNESCO.

more photos

Novinky

Rezervujte si svůj pokoj napřímo a získejte tyto nadstandardní výhody:

  • Rezervujte si pobyt na 3 a více nocí a získejte zdarma transfer z letiště
  • Ranní příjezd (dle obsazenosti)
  • Pozdní odjezd až do 15:00 (dle obsazenosti)
  • Osobní přístup k vaší rezervaci

Jsme tu pro vás! Věnujeme zvláštní pozornost přímým rezervacím a můžeme vám tak nabídnout tu nejlepší péči. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo vyřízení Vaší rezervace na e-mail agnes@residenceagnes.cz!

Residence Agnes**** se nachází v samotném centru půvabného Starého Města, pouze pár kroků od Staroměstského náměstí, Karlova mostu, Židovského města Josefov, které láká k návštěvě dochovaných synagog turisty z celého světa a atraktivního nákupního centra Palladium.

Díky tomuto umístění je ideální základnou pro Vaši návštěvu Prahy, ať už přicházíte za nákupy, kulturou nebo historickými památkami. Historická budova Residence Agnes se nachází v jedné z nejstarších částí Staré Prahy, která je zapsána na seznamu UNESCA. První zmínky o budově se datují již k roku 1369, kdy ho koupil Matyáš za dvě kopy grošů.

Residence Agnes prošla v lednu a únoru 2012 nákladnou rekonstrukcí, kdy se budova proměnila na čtyřhvězdičkový klimatizovaný hotel s dokonalým servisem a příjemnou atmosférou.

Čtyřhvězdičková Residence Agnes nabízí příjemné a stylové ubytování ve 23 velkých pokojích včetně jednoho krásného pokoje pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou pohodlně vybaveny individuálně kontrolovanou klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem, fénem, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou, mini-barem a Wi-Fi internetem zdarma. Hlídané parkování je možné v blízkosti residence.

Rekonstrukce Residence Agnes****

Na začátku roku 2012 prošel hotel Residence Agnes**** rozsáhlou rekonstrukcí. Nový design našich pokojů respektoval stávající design tohoto prostoru, inspirovaný jeho příběh. Části byly zachovány původní, nádherné z počátku osmnáctého století, doby, která inspirovala při výběru materiálů, barev a povrchových úprav. Naše pokoje nyní nabízejí vlastní koupelnu se sprchovým koutem, klimatizaci, kabelovou TV, telefon s přímou volbou, minibar, vysoušeč vlasů, a v neposlední řadě i bezdrátové připojení na internet. A samozřejmě máme pohodlný pokoj vybavený pro tělesně postižené klienty.

Díky pohodlí a vynikajícím službám, které poskytujeme, jsme získali přízeň mnoha zákazníků. Rezervujte si pobyt v Residence Agnes **** a vyzkoušejte si vysokou kvalitu našich služeb! Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou.