Transfer zdarma

Rezervujte si svůj pokoj napřímo a získejte tyto nadstandardní výhody: Rezervujte si pobyt na 3

read more
+

Residence Agnes**** is located in the heart of charming Old Town, just a few steps from Old Town Square, Charles Bridge and the Jewish Quarter of Josefov containing preserved synagogues that attract tourists from around the world; it is also close to the attractive Palladium shopping centre. Due to its location, the residence is the ideal base for your visit to Prague – whether for a shopping spree, or to visit cultural and historical sites. The historical Residence Agnes building is located in one of the oldest parts of Old Prague which is listed by UNESCO.

more photos

Rekonstrukce

Rekonstrukce Residence Agnes****

Na začátku roku 2012 prošel hotel Residence Agnes**** rozsáhlou rekonstrukcí. Nový design našich pokojů respektoval stávající design tohoto prostoru, inspirovaný jeho příběh. Části byly zachovány původní, nádherné z počátku osmnáctého století, doby, která inspirovala při výběru materiálů, barev a povrchových úprav. Naše pokoje nyní nabízejí vlastní koupelnu se sprchovým koutem, klimatizaci, kabelovou TV, telefon s přímou volbou, minibar, vysoušeč vlasů, a v neposlední řadě i bezdrátové připojení na internet. A samozřejmě máme pohodlný pokoj vybavený pro tělesně postižené klienty.

Díky pohodlí a vynikajícím službám, které poskytujeme, jsme získali přízeň mnoha zákazníků. Rezervujte si pobyt v Residence Agnes **** a vyzkoušejte si vysokou kvalitu našich služeb! Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou.